تبلیغات
سعیدبلاگ - سر بریدن دختر ۶ ساله توسط مادرش!!

سر بریدن دختر ۶ ساله توسط مادرش!!

چهارشنبه 14 مهر 1395 02:04 ب.ظ

 

سر بریدن دختر 6 ساله توسط مادرش!!

 • سر بریدن دختر 6 ساله توسط مادرش!!

  سر بریدن دختر ۶ ساله توسط مادرش!! تحقیقات نشان داد مادر این کودک که زنی سی ساله است، کودکش را درخارج از منزل سربریده است. مادر بلافاصله بازداشت و وسیله ای که دختربچه شش ساله را با آن سربریده بود، کشف و ضبط شد. سر بریدن دختر ۶ ساله توسط مادرش!! روزنامه “الریاض” به نقل […]

  مجله اینترنتی ایران استایل

  Inside the Outlaws and Warlocks and Bandidos: Outlaw Bikers: Warlock WarNGCUS - Ep Code: 4172

  سر بریدن دختر ۶ ساله توسط مادرش!!
  تحقیقات نشان داد مادر این کودک که زنی سی ساله است، کودکش را درخارج از منزل سربریده است. مادر بلافاصله بازداشت و وسیله ای که دختربچه شش ساله را با آن سربریده بود، کشف و ضبط شد.

  سر بریدن دختر ۶ ساله توسط مادرش!!Inside the Outlaws and Warlocks and Bandidos: Outlaw Bikers: Warlock War NGCUS - Ep Code: 4172

  روزنامه “الریاض” به نقل از سرهنگ “زیاد الرقیطی”، سخنگوی رسانه ای پلیس منطقه الشرقیه، نوشت: «ساعت ۹ صبح روز دوشنبه یکی از شهروندان به پلیس اطلاع داد که سر کودکی شش ساله بریده شده است».جسد این کودک درفضای باز نزدیک منزلش، واقع در محله المحاسن در شهر المبرز از توابع الاحساء، پیدا شد.
  وی افزود که پس از این گزارش، کارشناسان پلیس فوراً اقدامات لازم را برای حفظ صحنه جرم و تحقیق درباره آن آغاز کردند.
  تحقیقات نشان داد مادر این کودک که زنی سی ساله است، کودکش را درخارج از منزل سربریده است. مادر بلافاصله بازداشت و وسیله ای که دختربچه شش ساله را با آن سربریده بود، کشف و ضبط شد. جسد کودک نیز برای تکمیل دیگر مراحل تحقیق و تهیه پرونده برای فرستادن به دادستانی کل، به بیمارستان منتقل شد.
  با وجود این، پلیس الشرقیه ضمن تکذیب گزارش های قبلی درباره عامل ارتکاب این جنایت، اعلام کرد کسی که کودک را سربریده، مادر او نبوده، بلکه نامادریش بوده که بازداشت شده است.
  به دنبال این واقعه، از صبح امروز هشتگ” مادری کودکش را سربرید” در صدر هشتگ های شبکه های اجتماعی عربستان قرار گرفت.

  گردآوری: ایران استایل