تبلیغات
سعیدبلاگ -  با استفاده از آهنگ های محبوب برای بهبود زبان مهارت های گوش دادن و درک مفاهیم

 با استفاده از آهنگ های محبوب برای بهبود زبان مهارت های گوش دادن و درک مفاهیم

پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 01:05 ب.ظ

 

 با استفاده از آهنگ های محبوب برای بهبود زبان مهارت های گوش دادن و درک مفاهیم

 •  با استفاده از آهنگ های محبوب برای بهبود زبان مهارت های گوش دادن و درک مفاهیم

  آیا شما دانش آموزان گاهی اوقات به رغم بهترین تلاش خود را بی حوصله؟ آیا شما به دنبال برخی از تکنیک های جدید و متفاوت به دنبال؟ می تواند یک فعالیت یادگیری است که واقعا آنها را از خواب بیدار استفاده می کنید؟ دوست دارید کرده و به دانش آموزان و # ۳۹؛ علاقه؟ حتی آنها را به شما کمک؟ سپس این روش، کلاس تست با استفاده از آهنگ-دانش آموز انتخاب شده برای آموزش درک گوش دادن را امتحان کنید.

  تقریبا همه عاشق موسیقی است. این بخشی از زبان و زندگی ما از قبل از تولد به بعد است. به عنوان نوزاد، ما لالایی بشنود. همانطور که کودکان جوان ما بازی کنند، آواز خواندن و رقص را به هزاران قافیه مهد کودک. به عنوان نوجوانان، ما با ضرب و شتم از هنرمندان موسیقی محبوب در سراسر جهان مصرف می شود. به عنوان بزرگسال، هر شکل از تبلیغات ما می شنویم، هر رویداد ویژه ما تجربه، در بخش، موسیقی است. موسیقی سایه افکنده تلویزیون، فیلم، تئاتر، و حتی اخبار شبانه. هنگامیکه ما ورزش، زمانی که ما کار می کنند، زمانی که ما بازی، زمانی که ما عبادت و حتی زمانی که ما بمیریم، موسیقی وجود دارد برای مهار یا تغییر یا هر خلق و خوی و احساسات. لحن جاذب در سر ما پخش می شود، زیر لب زمزمه یا خوانده میشود، در آن زمان، به عنوان ما در مورد زندگی روزمره ما است. پس چرا موسیقی و آهنگ در یادگیری زبان را شامل نمی شود و همچنین؟

  عوامل موثر در گوش دادن خلاصه ای از آهنگ

  O استفاده از کلمات جدید، اصطلاحات و عبارات – شما & # 39؛ نیاز دارید برای رسیدگی به مواد جدید ارائه شده در هر آهنگ. این شامل دستور زبان، واژگان و استفاده است.

  تلفظ O و لهجه از خواننده – آیا هر زبان مادری تلفظ و یا آواز خواندن با لهجه است. دانش آموزان ممکن است به یک لهجه است که در خارج از قلمرو آنچه آنها به طور معمول ممکن است در زمینه شنیدن قرار گرفته است.

  O استفاده از نویسندگان دستور زبان و ساختار آهنگ جدید و خوانندگان بدنام "شل" وقتی که می آید به استفاده از دستور زبان، ساختار، تلفظ، استرس و سایر عوامل زبان به کار برده به آهنگ. معلم باید برای این آماده کند.

  سه معیار اصلی انتخاب آهنگ

  ۱٫ استفاده از آهنگ ها که محبوب با دانش آموزان در هر زمان ممکن است. متاسفانه، دانش آموزان اغلب آهنگ ها برای استفاده در کلاس که اعتراض در برخی از راه ساخت آهنگ غیر قابل استفاده هستند را انتخاب کنید.

  ۲٫ آهنگ ها باید شعر روشن و قابل فهم است. هیچ چیز بدتر از یک آهنگ تقریبا هیچ کس نمی تواند درک است. اگر شما مشکل درک شعر با گوش دادن، پس از آن یک آهنگ دیگر باید انتخاب شود.

  ۳٫ آهنگ ها باید یک موضوع مناسب داشته باشد. وجود دارد و # ۳۹؛ به اندازه کافی خبر بد، منفی و خشونت در جهان در حال حاضر. آهنگ ها با هر نوع موضوع منفی باید اجتناب شود. مقدار زیادی از مثبت خوش بین، حتی طنز آمیز آهنگ، وجود دارد. با استفاده از این.

  موسیقی سایه افکنده به طور طبیعی هر جنبه ای از زندگی ما

  موسیقی سایه افکنده به طور طبیعی هر جنبه ای از زندگی ما است. دانش آموزان آن را می پرستمش. این شامل عناصر متعدد مفید برای آموزش زبان و آن & # 39؛ سرگرم کننده برای هر دو معلم و دانش آموزان. پس چرا موسیقی و آهنگ در کلاس های یادگیری زبان شما را شامل نمی شود و همچنین؟


برچسب ها:  با ، استفاده ، از ، آهنگ ، های ، محبوب ، برای ،